Nabídka práce > Dlouhodobá brigáda v eshopu Dráček - 140Kč/h

Dlouhodobá brigáda v eshopu Dráček - 140Kč/h

Náplň práce

Na dlouhodobou spolupráci hledáme brigádnici/brigádníka do rodinné prodejny/eshopu Dráček. DPP nebo DPČ, pracovní doba dle domluvy. Naše provozní doba je pondělí až pátek 10-18h. Buď přijmeme jednoho člověka na pokrytí celé pracovní doby nebo dva na střídání (2-3 dny v týdnu na 8h nebo dřívější odchody v případě potřeby vyzvedávat dítě ze školky ap.), záleží na domluvě a osobních preferencích. Časem možný HPP, pokud bude spolupráce vyhovovat oběma stranám. Práce manuální i administrativní, balení zásilek, příjmy zboží a jeho úklid do regálů, vkládání dat do eshopu, po zapracování přímý prodej a výdej eshopových objednávek zákazníkům. Nabízíme pohodové prostředí malé rodinné firmy a mnoho prostoru pro samostatnou a odpovědnou práci. Zkušenosti s podobnou prací vítány, nezkušené zaučíme. Důležitý je úsměv pro naše zákazníky a vaše příjemné vystupování. Pracoviště u metra Palmovka, Praha 8. Nástupní plat 140Kč/h , po zapracování 150Kč/h. V případě spolehlivé docházky a dobře odvedené práce vás nemine vánoční bonus.

Požadavky

Dochvilnost, spolehlivé příchody do práce, pracovitost, samostatnost a zájem o dlouhodobou spolupráci, velmi dobrá znalost práce na PC. Pokud patříte mezi ty, kteří do práce občas bez omluvy nepřijdou, na inzerát neodpovídejte.

Nabízíme

Pokud se budeme moci spolehnout na vás, můžete to samé očekávat od nás. Děláme vše proto, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře

Další informace

K žádosti o práci připojte životopis nebo pár slov o vašich pracovních zkušenostech

Informace o pozici

  • Stanislav Loudín
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 140Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Pod Kotlaskou 3, Praha 8