Nabídka práce > Konzultant digitalizace - 180 Kč/h - možnost home office

Konzultant digitalizace - 180 Kč/h - možnost home office

Náplň práce

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant digitalizace

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro nabídky nebo jejich zpracování

  • Spolupráce při vytváření firemní a produktové strategie

  • Podpora při vyhledávání obchodních příležitostí

  • Předprodejní a prodejní podpora zákazníků

  • Příprava prezentací

  • Poskytování konzultací při řešení SW a HW problematiky spojené s implementací a provozem systémů knižní a dokumentové digitalizace u zákazníků

  • Zpracování nabídek v oblasti knižních a velkokapacitních dokumentových skenerů včetně odpovídajícího skenovacího SW

Požadavky:

  • Všeobecný přehled v oblasti IT

  • Základní znalost problematiky digitalizace dokumentů včetně automatizace návazných procesů

  • Schopnost práce v týmu

  • Prezentační schopnosti

  • Velmi dobré komunikační schopnosti

  • Pečlivost, zodpovědnost

  • Komunikační znalost AJ

  • Možnost pracovat 20 - 30h týdně

Nabízíme:

  • mzda 180 Kč/h

  • možný částečný home offíce

  • ​po zapracování možný přestup na PP

  • týdenní vyplácení záloh

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 180
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9