Nabídka práce > OPERÁTOR/KA - stále rozšiřujeme tým NÁSTUP IHNED

OPERÁTOR/KA - stále rozšiřujeme tým NÁSTUP IHNED

Náplň práce

- základní obsluha strojů ve výrobě
- výroba komponentů a výrobků dle instrukcí a pracovních pokynů
- obsluha řezacího laseru, svářecího robota v kabině, práškové lakovny, montážní linky,
- montáž polotovarů, obsluha motorové linky
- manipulace s materiálem, díly a výrobky, balení výrobků

Požadavky

- základní vzdělání / SOU nebo Odborné vzdělání vyučen – výhodou
- manuální zručnost a chuť do práce
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, selský rozum
- schopnost obsluhy strojů a zařízení
- schopnost přijímat nové poznatky, flexibilita
- předchozí zkušenost ve výrobní společnosti - výhodou
- zájem o dlouhodobou spolupráci a SMĚNNÝ PROVOZ

Nabízíme

rozrůstající se tým se zájmem o práci ve výrobní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení
- 13.plat
- práce na HPP a pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 25 dnů dovolené za kalendářní rok
- 1 den zdravotního volna/sick day za kalendářní rok
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaj, ovoce, sladké ke kávě)
- čisté, nové a moderní pracovní prostředí
- firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
- firemní akce
- očkování proti chřipce
- 1 směnný provoz - pondělí až pátek 6:00 – 14:30 (nájezd na dvousměnný a třísměnný provoz)
- obědy dovážené na pracoviště – výběr ze 3 jídel
- stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
- pozice je vhodná pro muže i ženy
pracoviště: Kozomín – logistický park CTPark Prague u Kralup n. Vltavou

NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU

Informace o pozici

  • METMO s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000-27000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kozomín