Nabídka práce > Pomocné práce na stavbě a při řemeslných činnostech

Pomocné práce na stavbě a při řemeslných činnostech

Náplň práce

Pomocné práce na stavbě a při řemeslných činnostech – topenářství, instalatérství apod. na pracovištích v Praze a ve Velkých Popovicích.

Požadavky

Nutná chuť pracovat a při práci přemýšlet

Nabízíme

Nabízíme dobře placenou brigádu: Pomocné práce na stavbě a při řemeslných činnostech – topenářství, instalatérství apod. na pracovištích v Praze a ve Velkých Popovicích. Brigádnická práce cca na rok pro jednoho seriózního zaměstnavatele v dobrém kolektivu. Odměna 120-160 Kč/hod. Není nutná jakákoliv praxe, je nutná chuť pracovat a při práci přemýšlet. Vhodné i pro studenty vysokých škol, technických či stavebních středních škol. Možnost i jako uznatelná praxe v technických oborech. Možnost flexibilní domluvy času práce (někdy dopoledne, někdy odpoledne). Možnost budoucího stálého zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Další informace

Máš zájem? Pošli e-mail se základními informacemi o sobě a svých časových možnostech, uveď kontaktní telefon. Do dvou dnů se ti ozveme zpět. Kontaktní e-mail: brigada@alltechsro.cz

Informace o pozici

  • AllTech s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Kč 120 -160,- / hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha, Velké Popovice