Nabídka práce > Room master obsluha únikové hry

Room master obsluha únikové hry

Náplň práce

Nabízíme brigádu na DPP do pobočky na Praze 8. Pracovník sleduje skupiny během hry, dává jim nápovědy a po skončení hry připraví místnost na další skupinu.
Požadujeme odpracovat minimálně 7 směn za měsíc, ideálně mezi 7 až 9 směnami dle potřeby. Ve všední den jsou skupiny odpoledne, o víkendu mohou být skupiny po celý den. Obsluha je však přítomna pouze v době, kdy je na hru rezervace. Doporučujeme si prostudovat webové stránky naší firmy Escapemaster a zejména online rezervační systém, kde jsou možné termíny k rezervaci a tudíž i maximální délka pracovní doba. Odměna je 150 Kč čistého za obslouženou skupinu (jelikož jsou na pobočce dvě hry, v jednu chvíli mohou jet dvě hry zároveň).

Požadavky

Pečlivost, spolehlivost, ochota, milé vystupování

Informace o pozici

  • Escape Master
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ, AJ
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 8 Libeň