Nabídka práce > Operátor/Enegetický poradce

Operátor/Enegetický poradce

Náplň práce

Rozšiřujeme tým a hledáme nové kolegy/ně na pozici Operátor-Poradce. Jsi pečlivý, spolehlivý a hledáš práci, která ti bude dávat smysl? Tak už nehledej, právě jsi ji našel.

Zaměřujeme se na energetické poradenství - Pokud nemáte praxi v tomto oboru, nezoufejte vše vás během krátkého školení naučíme.

Co tě u nás čeká?

Práce s novými i současnými klienty, nabídka produktů, poradenství a servis.

Požadavky

Požadujeme:

Věk 18+
Smysl pro systematickou práci
Komunikativní povahu a úsměv na tváři
Ochotu učit se novým věcem
Středoškolské vzdělání

Nabízíme

Nabízíme:

Motivující ohodnocení závislé na vašem výkonu: Průměrný obchodník si u nás vydělává 35.000/měs. čistého.

Pokud tě naše pracovní nabídka zaujala a chceš se dozvědět víc, tak neváhej a pošli nám životopis rádi tě pozveme na osobní setkání. Těšíme se na tebe.

Další informace

Práce je možná z domova, zkušenost v oboru není podmínkou - proškolíme Vás. Stačí jenom čas a chuť pomoci lidem a zároveň si vydělat peníze.

Informace o pozici

  • SPACE REGISTRY s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: kohokoliv 18+