Nabídka práce > Překlad obsahu pro E-shopy

Překlad obsahu pro E-shopy

Náplň práce

Společnost vyrábějící potravinové doplňky a kosmetiku hledá jazykové talenty pro pomoc s lokalizací eshopu do 20+ jazyků. Jednorázový projekt na 1-2 měsíce s možností dlouhodobé spolupráce v případě oboustranné spokojenosti.

Náplň práce:
Korektura a učesání textů po strojových překladech
Využívání databáze klíčových slov
Práce s pomocí MT nástrojů
Zdrojový jazyk je čeština a angličtina
Krátké popisy produktů a kategorií, informační texty, transakční emaily

Druh pracovního vztahu – práce na HPP, se živnostenským listem nebo na DPP či DPČ - dle dohody

Požadavky

Koho hledáme:

Student SŠ, VŠ humanitárního zaměření
Znalost minimálně 2 jazyků na úrovni B2 (např. EN, DE / EN, FR)

Další informace

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: info@theory72.com

Informace o pozici

  • Theory72
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží