Nabídka práce > Asistent - brigáda pro studenty i absolventy

Asistent - brigáda pro studenty i absolventy

Náplň práce

Plaveš v sociálních sítích jako ryba ve vodě a komunikace pro tebe není španělská vesnice? Máš bezchybnou psanou i mluvenou češtinu? Nebojíš se učit novým věcem a jsi otevřený novým výzvám? Potom hledáme právě tebe!

Pozice je vhodná pro studenty i absolventy ideálně ekonomických nebo marketingových oborů.

NÁPLŇ PRÁCE:
- telefonická a emailová komunikace se stávajícími klienty,
- organizace diáře manažera,
- vkládání a tvorba příspěvků na sociální sítě,
- přidávání nových kontaktů do databáze,
- příprava a realizace marketingových akcí,
- správa klientského kmene,
- drobná administrativa,
- report aktivit.

Požadavky

- bezchybná čeština,
- kreativní duch,
- zodpovědnost,
- důvěryhodnost,
- cílevědomost,
- komunikativnost.

Nabízíme

- praxe v oboru, motivační finanční ohodnocení, odměny za nadstandardně odvedenou práci,
- flexibilní pracovní doba – ideálně v dopoledních hodinách od 9 do 13 hodin, po úspěšném zapracování možnost i občasného home office,
- motivující práce v mladém kolektivu,
- v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Další informace

Nabízíme kreativní brigádu s motivačním ohodnocením, kde si máte možnost sami ovlivnit výši svého platu. Bonusem je velmi kvalitní zaškolení na pozici, zisk cenné praxe a možnost seberozvoje. Pokud jsi otevřený nový věcem, zašli životopis na email zuzana.poradkova@efekta-iz.cz a napiš, proč zrovna ty máš dostat u nás šanci být v týmu :-).

Informace o pozici

  • Efekta-IZ
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: zaškolení zdarma, motivační odměňování, bonusy za nadstandardně odvedenou práci, možnost kariérního růstu, seberozvoj, možnost dlouhodobé spolupráce
  • Vhodné pro: studenty, absolventy
  • Místo pracoviště: Zvonařka 92/5, Brno, 602 00