Nabídka práce > Administrátor projektů 0,5 úvazku

Administrátor projektů 0,5 úvazku

Náplň práce

Ministerstvo vnitra, odbor projektového řízení hledá administrátory projektů financovaných z různých zdrojů.

Činnosti: práce se spisovou službou, vedení projektové dokumentace, tvorba dopisů, zpracování a rozesílání zápisů z projektových týmů a další administrativní činnosti související s realizací projektu.

Požadavky

Požadujeme: min. SŠ s maturitou, práce s MS office (excel, word, powerpoint, apod.)

Nabízíme

Nabízíme stabilní, zaměstnání ve státní správě, možnost získat zkušenosti při studiu v oblasti evropských fondů, práce v mladém dynamickém kolektivu, stanovení pracovní doby dle možností (upřednostňujeme alespoň 2-3 dny v týdnů po 4h.)

Informace o pozici

  • Ministerstvo vnitra
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 200h./1h.
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Rodičovská dovolená, studenti na VŠ
  • Místo pracoviště: Praha 4, náměstí Hrdinů