Nabídka práce > Brigáda v čajovně v Praze - pro studenty VŠ

Brigáda v čajovně v Praze - pro studenty VŠ

Náplň práce

Vhodné pro studenty: 5 - 9 dnů / měsíc dle domluvy.
Pracovní doba: 8 hodin (14 - 22 hodin.) Na místě je potřeba být min. 30 min před otevřením.

Příprava čajů, malého občerstvení, vodních dýmek, obsluha hostů, práce s hotovostí, prodej zboží, úklid čajovny dle potřeby.

Požadavky

- věk nad 18 let
- trvalé bydlení v Praze
- komunikativnost, milé vystupování
- časová flexibilita (měsíčně: 1 - 2 víkendy + 4 - 6 všedních dnů)
- kladný vztah k práci, čajům a čajové kultuře
- spolehlivost, zodpovědnost, poctivost
- praxe v pohostinství výhodou, ne však podmínkou
- možnost dlouhodobé spolupráce (2 – 3 roky)
- očkování proti COVID-19

Nabízíme

- pravidelnou možnost slušného výdělku při studiu
- práci v klidném a čistém prostředí čajovny
- bonusy navíc v případě dobrých výsledků!
- mzdu si odnášíte ihned po skončení směny!

Další informace

Máte zájem?
Zašlete nám prosím krátký životopis, Vaše časové možnosti rozepsané po jednotlivých dnech v týdnu (PO – NE), Vaše zkušenosti s prací v pohostinství, přípravou čajů a vodních dýmek, stručný důvod proč se ucházíte o brigádu u nás.
Své nabídky zasílejte na uvedený email.

Informace o pozici

  • Čajovna Shisha
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ výhodou
  • Plat: 100 Kč / hod čistého + bonus
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Bonusový systém
  • Vhodné pro: absolventy VŠ
  • Místo pracoviště: Čajovna Shisha, Praha 9