Nabídka práce > Brigáda ke studiu v KFC Strakonická

Brigáda ke studiu v KFC Strakonická

Náplň práce

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ BĚŽNÝ PRACOVNÍ DEN?
Nemusíš se bát, na začátku tě všechno naučí naši zkušení zaměstnanci a seznámí tě s tvými novými kolegy.
U pokladny můžeš obsluhovat naše hosty, kompletovat a vydávat jejich objednávky. Pokud by pokladna nebyla pro tebe, tak můžeš zajistit přípravu našich sendvičů a příloh. A jestli to stále není ono, tak se můžeš stát kuchařem a zajistit kvalitní kuřecí produkty.
Ať jde tvůj zájem o pozici jakýmkoli směrem, tak se určitě dozvíš, proč jsou naše produkty tak neodolatelné!

Požadavky

• dokončené základní vzdělání
• spolehlivost a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

• po 3 měsících navýšení mzdy
• spropitné
• finanční odměnu za doporučení kamaráda
• možnost kariérního růstu
• stabilní zázemí společnosti a dlouhodobou spolupráci
• pravidelnou i nepravidelnou pracovní dobu, záleží na tobě
• jídlo na směně za pár korun
• zaměstnanecké akce
• výhody do všech našich značek (KFC, Starbucks, Pizza Hut i Burger King)
• skvělý tým lidí, který bude tvou oporou

Další informace

POKUD SE TI NABÍDKA LÍBÍ, NEVÁHEJ SE OZVAT A DOMLUVÍME OSOBNÍ POHOVOR

Informace o pozici

  • AmRest s. r. o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 115,-/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: po 3 měsících navýšení mzdy, spropitné, volné plánování směn, finanční odměna za doporučení kamaráda, možnost kariérního růstu
  • Vhodné pro: studenty, maminky/tatínky na MD, důchodce, OZP
  • Místo pracoviště: Strakonická 62, Velká Chuchle