Nabídka práce > Sales support manager - Praha 9 36 - 40 000Kč/měs

Sales support manager - Praha 9 36 - 40 000Kč/měs

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnosti zabývající se digitalizací, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Sales support manager.

Jedná se o hlavní pracovní poměr s nástupem co nejdříve!

Náplň práce:

- administrativní a organizační podpora obchodního oddělení

- spolupráce na administrativní přípravě nových smluv a jejich kontrolu

- správa databáze CRM

- LOGISTIKA objednání zboží,sledování průběhu dodávky, vyclení, dopravu zboží i pojištění

- pravidelně prověření zdrojů veřejných zakázek, výběr relevantních oznámení a následnou konzultaci

- příprava nabídek a podkladů pro výběrová řízení

- příprava podkladů na porady, zápisy z porad, evidenci a správu zadaných úkolů

- spolupráce se schválenými dodavateli třetích stran

Požadavky:

- min. SŠ (ideálně ekonomického zaměření)

- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici v obchodním oddělení ICT

- velmi dobrá znalost práce s PC - MS Office, net

- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

- pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 36-40tis/měs hrubého

- standardní dovolená + 4 sick days

- stravenky v hodnotě 135Kč

- penzijní připojištění

- možnost Home Office

- školení, semináře, firemní eventy

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 36-40000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9