Nabídka práce > Pojď jezdit Bolt na kole či vozem

Pojď jezdit Bolt na kole či vozem

Náplň práce

Máš ve sklepě kolo a nedělá Ti problém na něm jezdit rozvážet zásilky podle navigace nebo bydlíš za Prahou a můžeš sednout do auta, přijet do Prahy, zapnout si aplikaci a navigaci a začít rozvážet? Snadné výdělky, výplata každý týden do ruky nebo na účet. Nová flotila hledá spolupracovníky, jezdce , řidiče, kurýry. Je to svobodná práce když chceš začít jezdit přihlásíš se do aplikace a začneš za chvíli rozvážet, jezdit na adresy které aplikace ukáže na mapách a dovede tě k nim navigace. Když nechceš pracovat odhlásíš se. Vhodné pro důchodce i pro absolventy. Výplata každý týden na ruku nebo na účet vše potřebné k nástupu a rychlému startu zařídím. Pošlu ti odkaz na dotazník který vyplníš pak si přijdeš vyzvednout zelený box na přepravu podepsat smlouvu a nahlásíš se k flotile Dr.Placka

Požadavky

Orientaci v provozu a navigaci

Nabízíme

Výplata týdně na ruku či na účet

Informace o pozici

  • Dr.Placka s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Důchodce, absolventy
  • Místo pracoviště: Praha