Nabídka práce > Operátor Online

Operátor Online

Náplň práce

Ceny rostou. Inflace bude místy přes deset procent. Ekonomové varují, že ceny energií se budou zvyšovat i v roce 2023. Čekáte, že to brzy pomine ? Možná ano - ale za dlouhou dobu. Jste na to připraveni? Žijeme tady a teď , proto jsem si zajistila jsem vedlejší příjem. Chcete se naučit vydělávat více? Jde o jednoduchou práci s reklamou, pomoc novým zájemcům a sdílení informací. Bez investic, nákupu a prodeje !
Malý nebo velký přivýdělek?
Naše spolupráce se bude odvíjet od Vašich časových možností.
Umožnění flexibility je základ, na Vás je, kolik hodin týdně budete chtít pracovat.
Spolupráce je vhodná jak pro aktivní důchodce, tak i pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo zaměstnance pracující na směny.
Prostě pro každého, kdo chce peníze navíc.
Jednoduchý a srozumitelný projekt je naší devízou.
Pomůžeme Vám formou online školení, videí a spolehnout se můžete i na náš Tým. Dostanete vlastní virtuální kancelář.
Samozřejmostí jsou elektronické systémy pro správu Vašeho portfolia.Možnost kariérního růstu.
Více informací: https://bit.ly/3bneuoU

Požadavky

Šířit dobré jméno společnosti ČRE. Uživatelská znalost PC nebo chytrého telefonu s připojením na internet. Znalost Českého pravopisu. Věk 18+. Táhnout za jeden provaz s celým týmem. Pomáhat novým zájemcům. Pracovat na svém rozvoji.Trpělivost, kreativita, komunikativnost.

Nabízíme

Práci Online, výborný tým, vlastní virtuální kancelář, podpora po celou dobu spolupráce, online školení pomocí živého vysílání, možnost zhlédnout i ze záznamu, videa, články atd.

Informace o pozici

  • Online Příjem
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 250 Kč/ hod.
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Různé bonusy - týmový, rychlostní, za osobní aktivitu, výkonnostní atd. Provize, meziprovize. Finanční soutěž, lehce dosažitelná. Školení online - živé vysílání, možnost shlédnout i ze záznamu, videa, články vše zdarma. Nepadající MLM. Další vzdělává
  • Vhodné pro: Každého 18+
  • Místo pracoviště: Home Office