Nabídka práce > Kolegyně na promoakce

Kolegyně na promoakce

Náplň práce

Hledáme šikovné a komunikativní dívky na promo akce v obchodních centrech po Praze a přilehlém okolí.

Kompletní žaškolení i pro úplné nováčky!

Co bude náplní Tvé práce?

Promo akce v obchodních řetězcích a nákupních galeriích v Praze a okolí.
Jedná se o propagaci a reklamu novinek uváděných na trh, mediální kampaně, průzkumy trhu.

Naši nový kolegové budou představovat stávající, ale i nové produkty, které uvádíme na trhu.
Dále budou rozdávat reklamní předměty a dárky s logem naší firmy zákazníkům.

Součástí každé promo akcí je i poradenství.

Pokud jsi komunikativní a hledáš nové zkušenosti, tak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky

Profesionální vystupování
Flexibilitu a dochvilnost
Schopnost se učit novým věcem
Komunikativní a prezentační schopnosti
Aktivní přístup

Nabízíme

Výplatu ihned po směně
Plat až 270 Kč/h
Možnost plánování směn ( ranní, odpolední, víkendy )
Možnost firemního vozu
Odměny, občerstvení na pracovišti
Získání zkušeností v oblasti marketingu a reklamy

Informace o pozici

  • Insolance Praha s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha