Nabídka práce > Strážný - VV Praha Pankrác - s náborovým příspěvkem

Strážný - VV Praha Pankrác - s náborovým příspěvkem

Náplň práce

Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice Praha Pankrác nabízí perspektivní zaměstnání s jistotou státní služby, možností kariérního postupu a pravidelný měsíční příjem odpovídající tarifnímu zařazení.
Náplň a druh práce
Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice.
Vaše úkoly budou spočívat v zajišťování střežení a eskortách vězněných osob.
Že nemáte předchozí praxi nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.

Požadavky

občan České republiky starší 18 let
minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
trestní bezúhonnost
zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby

Nabízíme

Služební příjem: 29 420 Kč - 40 910 Kč (včetně zvláštního příplatku)
v závislosti na započitatelné praxi (po absolvování 3 - měsíční základní odborné přípravy platový postup)
6 týdnů dovolené
náborový příspěvek 150.000,- Kč po 6-ti měsíční zkušební době
délka služby: 37,5 hod. týdně
ošatné
lékařskou péči
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
možnost využití posilovny, tělocvičny
závodní stravování, příspěvky na stravování
po 15-ti letech služebního poměru nárok na čtrnáctidenní ozdravný pobyt
využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice
možnost ubytování na ubytovně Vazební věznice Praha Pankrác dle ubytovací kapacity

Informace o pozici

  • Vězeňská služba ČR, Vazební věznice a ÚpVZD Praha Pankrác
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 29420
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vazební věznice a ÚpVZD Praha Pankrác