Nabídka práce > Zednik

Zednik

Náplň práce

Napln prace; zednicka cinnost - rezani cihel , lepeni na betonive panely a sparovani

Požadavky

Pozadujeme : praxi v oboru ,Ridicsky prukaz,auto, Zivnostensky list , Formular A1 - vyridime za Vas .
Zakladni komunikace v AJ, Nj nebo Holandstina.

Nabízíme

Nabizime : Dlouhodobou spolupraci v rodinne firme - mesto Genk, bydleni v dome, kde je vse zarizene,vcetne internetu.
Denni pracovnoi doba 8-10h , vydelek 3.200 euro mesicne , tydeni fakturace a vyplaceni.

Další informace

Tato firma hleda zedniky pro dlouhodobou spolupraci . Po zapracovani moznost navyseni mesicniho vydelku.

Informace o pozici

  • Trans agency s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglicky jazyk, Nemecky jazyk, Holandsky jazyk
  • Plat: 3500 euro
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: prescasove hodiny
  • Místo pracoviště: Belgie - mesto Genk