Nabídka práce > Prodejce autoservisního a dílenského vybavení a nářadí.

Prodejce autoservisního a dílenského vybavení a nářadí.

Náplň práce

Vyznáte se v autoservisním a dílenském vybavení nářadí? Umíte jednat s lidmi a v případě potřeby jim dobře poradit? Jste náš člověk! Pro náš nový obchod přijmeme nového kolegu či na pozici Prodejce autoservisního a dílenského vybavení a nářadí.

Požadavky

Co budete dělat?
-obsluha zákazníků na prodejně a výdej osobních odběrů
-spolupráce se skladovým oddělením, administrativa a občasné převzetí zboží od naších dodavatelů

Co bychom chtěli, abyste uměli?
-zodpovědnost
-příjemné vystupování
-znalost autoservisního a dílenského vybavení je výhodou, ne však nutností.
-Samozřejmostí je práce s počítačem

Nabízíme

A co vám nabídneme zase my:
především fajn práci na jednosměnný provoz
pracovat budete v příjemném, mladém a dynamickém kolektivu stabilní a zavedené menší firmy, kde si tykáme
čekají na vás i zvýhodněné ceny firemních produktů nebo příspěvek na stravné od zaměstnavatele

Informace o pozici

  • Van Cong Nguyen
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha