Nabídka práce > ASISTENT/-KA OBCHODU A MARKETINGU

ASISTENT/-KA OBCHODU A MARKETINGU

Náplň práce

Reklamní a produkční agentura s 25tiletou tradicí, hledá do svého týmu novou kolegyni. Vhodné i pro absolventy či maminky na RD. Možnost zkráceného úvazku.

• Back office a administrativní podpora vedení společnosti
• Tvorba prezentací a cenových nabídek
• Poptávky a zpracování kalkulací
• Asistence event managerům při přípravě a realizaci firemních akcí
• Koordinace zakázek - reklamní předměty a textil, tiskoviny, grafika
• Komunikace s klienty a dodavateli

Požadavky

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• Dobré znalosti na PC (MS office, emaily, internet), výhodou základy online marketingu a sociální média
• Komunikační schopnosti, samostatnost a pečlivost
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

• Zajímavou práci na HPP v dynamickém kolektivu
• Možnost i zkráceného úvazku (4 /6 hod.)
• Kanceláře v centru Pardubic
• Přátelskou a rodinnou atmosféru
• Fixní plat + prémie
• Notebook a mobilní telefon, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
• Příspěvky na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Czech marketing, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 23 000-30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, prémie, příspěvky na stravování, dovolená navíc
  • Vhodné pro: Vhodné i pro absolventy či maminky na RD.
  • Místo pracoviště: Pardubice