Nabídka práce > ZMRZLINOVÁ BRIGÁDA LÉTO203 Vysoké Mýto nebo Ústí nad Orlicí

ZMRZLINOVÁ BRIGÁDA LÉTO203 Vysoké Mýto nebo Ústí nad Orlicí

Náplň práce

Máte ráda točenou zmrzlinu? Ráda komunikujete se zákazníky? Jste spolehlivá? Jste pracovitá? Chcete si solidně vydělat? Je Vám více jak 18let? Pokud jste 6krát odpověděla ANO, co nejdříve pošlete svůj stručný životopis na email. Ozveme se všem s životopisem. Máme poslední volná místa na lokality Hradec Králové, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Hořice a Poděbrady.

Prodej kvalitní české točené zmrzliny a ledové tříště z Opočna. Obsluha zmrzlinového stánku a činnosti s tím úzce spojené.

Požadavky

Věk minimálně 18let, slušnost, spolehlivost, pracovitost, čestnost, pozitivní přístup k zákazníkovi. Upřednostňujeme ženy.
Nezapomeňte poslat stručný životopis - bez životopisu již více nekomunikujeme.

Nabízíme

Solidní pravidelné výdělky. Otestujte si svého obchodního ducha - máme motivační akce. Po domluvě možnost plánování směn. Důkladně proškolíme.

Informace o pozici

  • Viktor Kadaník - RAMAX
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Vysoké Mýto a Ústí nad Orlicí