Nabídka práce > Team mate

Team mate

Náplň práce

Hledáš práci, která ti bude dávat smysl?
Něco, kde se budeš moc rozvíjet a zároveň vydělávat?
Místo, kde poznáš spoustu skvělých lidí, kteří to mají stejně?

Pak hledám právě tebe! A co tě bude čekat?
- Tvorba finančních plánů na míru
- komunikace s klienty
- firemní školení a akce

Ve všem tě provedu a budeš součástí zlepšování finanční gramotnosti a kvality našich služeb :) Protože kvalita je pro mě na prvním místě.
Také budeš v místě, kde jsou vítány nové nápady a díky tomu máš možnost ukázat, co v tobě je :)

Práci můžeš dělat částečně i z domova a zázemí máme v Praze na Českomoravské.

Těším se na odpovědi a až se spolu propojíme!

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- znalost MS office
- možnost dojíždět párkrát měsíčně do kanceláře v Praze

Nabízíme

- neustálé vzdělávání
- skvělá praxe
- firemní akce
- soutěže a bonusy
- kariérní postup
- adekvátní ohodnocení
- po pár měsících spolupráce možnost získání vlastních vizitek

Informace o pozici

  • VK - finanční konzultant
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 200-300Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Drahobejlova 1452/54, Praha 9