Nabídka práce > Komparz/Herec

Komparz/Herec

Náplň práce

Ahoj! Jsme DiginatiON :)

V naši firmě se zabýváme online marketingem a sídlíme v Praze. Jsme tým lidí zapálených do digitálních trendů a inovací a dovolíme si tvrdit, že jsme specialisté v oblasti social-media marketingu.

Pracujeme na různých digitálních projektech, zpravujeme sociální sítě a hledáme posily do našeho týmu. Konkrétně hledáme nové “neokoukané” tváře na pozici komparzisty/herce, který by vdechnul život do našich projektů. vyžadujeme zkušenost s hraním a vystupováním, a momentálně hledáme muže, nejlépe věk: 25-40 let.

Co bys u nás dělal? Vystupoval bys v denní komunikaci s našimi klienty hlavně na Instagram stories, také by ses objevil na našich webových stránkách jako hlavní tvář projektu a pokud by ses chtěl posouvat ještě dál, pomůžeme Ti vybudovat tvůj vlastní TikTok nebo YouTube kanál.

Tahle práce je vhodná při zaměstnání, studiu nebo ve volném čase. Baví tě stát před kamerou, pózovat na fotkách a nemáš problém s učením textů? Pak nám zašli svůj životopis a zažij tu pravou atmosféru při natáčení s profesionálním kameramanem! :)

Požadavky

- Zkušenost s natáčením podmínka!
- Pečlivost
- Samostatnost
- Příjemné vystupování
- Schopnost dodržovat termíny
- Práce vhodná pro muže

Nabízíme

- Multisport karta
- Pravidelné firemní akce (v České republice, ale i v zahraničí)
- Pravidelné vzdělávání
- Mladý kolektiv ambiciózních lidí
- Možnost kariérního růstu
- Nadštandardní finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • Digination s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží