Nabídka práce > Asistent/ka recepční v luxusním wellness salonu na Praze 1

Asistent/ka recepční v luxusním wellness salonu na Praze 1

Náplň práce

Baví Vás komunikace ? Máte rádi práci s lidmi ?
Pokud ano, přidejte se do našeho týmu !
Naše společnost poskytuje luxusní služby v oblasti Wellness, relaxace a masáží.
Hlavní náplní Vaší práce na pozici „Asistent/ka“ na našich recepcích bude komplexní péče o naše zákazníky, komunikace s klienty v průběhu jejich pobytu na našich salonech a s tím související administrativa.

Požadavky

Požadujeme:
• AJ na komunikativní úrovni
• Dobrá znalost práce na PC ( důraz na MS Excel-tabulky)
• ČJ na úrovni rodilého mluvčího
• Komunikativní a organizační dovednosti
• Časová flexibilita
• Příjemné vystupování

Informace o pozici

  • SAUB Trade s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: Kč 130,-/ hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Vodičkova, Praha 1