Nabídka práce > Asistent/ka prodeje v OC Olympia Teplice

Asistent/ka prodeje v OC Olympia Teplice

Náplň práce

Obsluha zákazníků
Doplňování zboží
Starost o chod prodejny

Požadavky

Časová flexibilita
Chuť pracovat
Schopnost navázat kontakt se zákazníkem
Spolehlivost
Zodpovědnost
Plnoletost z důvodu hmotné odpovědnosti

Nabízíme

Zaměstnanecké slevy na nákup
Práci v rozvíjející se společnosti
Příjemný kolektiv

Další informace

Nově k sobě hledáme brigádníka na pozici asistent/ka prodeje do papírnictví McPen. Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, práce se zbožím a s pokladnou bavila? Piš si, že se ti v naší skvělé partě zalíbí.

Jsme špičkovým papírnictvím, které neustále rozšiřuje své prodejny po celé České republice. Čeká tě skvělá brigáda a nastoupit můžeš ihned.

Informace o pozici

  • Versaco s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Zaměstnanecké slevy na nákup
  • Místo pracoviště: Papírnictví McPen - Srbická 464, 415 01 Teplice