Nabídka práce > Úklid společných prostor

Úklid společných prostor

Náplň práce

Hledáme pracovnice na úklidy společných prostor:

Jedná se o úklidy v panelácích/činžovních domech.

Na výběr je z mnoha lokalit a domů různých velikostí.

Obsahem práce je každý týden úklid chodeb, schodišť, přeleštění skel, otření schránek, ometení pavučin ; 1x měsíčně zametení sklepů, umytí zábradlí (popisy prací a jejich frekvence se mohou trochu u jednotlivých domů lišit).

Výhoda této brigády je, že úklid se dá udělat v kteroukoliv denní dobu (ráno, odpoledne), určen je pouze den, který si domluvíme na začátku spolupráce.

Práce je vhodná i pro uprchlíky, ale musí porozumět alespoň základně česky pro vysvětlení úklidu.

Požadavky

Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

Dlouhodobou/trvalou spolupráci ve stabilní a rostoucí firmě.

Informace o pozici

  • Martin Rubáš
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Zlín