Nabídka práce > Brigádník Ingetour - půjčovna lodí a kempy na Vltavě

Brigádník Ingetour - půjčovna lodí a kempy na Vltavě

Náplň práce

Pracovní pozice:
✔ recepční kempu/půjčovny lodí
✔ pracovník půjčovny lodí
✔ pracovník vodáckého občerstvení
✔ kuchař v občerstvení
✔ číšník/servírka v restauraci
✔ uklizečka

Požadavky

✔ příjemné vystupování, pozitivní přístup a orientaci na zákazníka
✔ u vybraných pozic znalost cizího jazyka (NJ, AJ)
✔ u vybraných pozic uživatelskou znalost práce na pc (MS Office)
✔ minimální doba brigády 1 měsíc kdykoliv v období květen - září

Nabízíme

✔ udaný výdělek = minimální čistá mzda, odměňování dle odvedené práce
✔ ubytování po dobu brigády zdarma
✔ stravování za zvýhodněné ceny
✔ půjčení kánoe či raftu zdarma
✔ práci v pohodovém kolektivu

Další informace

Ideálně vyplnit dotazník zájemce o brigádu a zaslat krátký životopis.
Informace na http://www.ingetour.cz/pujcovna-lodi-raftu/nabidka-prace

Informace o pozici

  • Pavelec s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ u vybraných pozic
  • Plat: 105 - 150 Kč/hod dle pracovní pozice a odvedené práce
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: zdarma ubytování, stravování, půjčení lodí
  • Místo pracoviště: Vyšší Brod