Nabídka práce > Prodavač

Prodavač

Náplň práce

Hledám prodavače v antikvariátu Mercatino. Jedná se o prodej věcí z druhé ruky, knih, porcelánu, skla, keramiky, gramodesek. Také budete se starat o obchod jako takový, udržovat řád a pořádek, tvořit atmosféru. Brigáda vhodná pro studenty vysokých škol (ideálně kulturně zaměřené obory). Brigádnici u nás i vykupují menší množství knih v případě pokud je zájem o výkup.

Požadavky

Brigádnici u nás i vykupují menší množství knih v případě pokud je zájem o výkup a proto je výhodou pokud se častěji pohybujete a nakupujete v antikvariátech a o zboží máte dostatečný přehled. Při pohovoru se uvidí jak na tom s antikvariátními znalostmi jste.

Nabízíme

Nabízíme 15-30 hodin týdně. Pracovní směny se vždy domlouvají ve skupině týden předem podle toho kdo, kdy má čas.
Může se jednat o dlouhodobou spolupráci (1 rok a více, pokud lockdown Mercatino neuzavře), nebo i krátkodobou spolupráci (brigáda v rámci několika měsíců (3-6 měsíců)
Kontaktujte mě prosím nejprve na email se životopisem.

Informace o pozici

  • Mercatino - věci z druhé ruky
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 120 Kč/hodinu po zaučení
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Olomouc