Nabídka práce > číšník/servírka - víkendová brigáda

číšník/servírka - víkendová brigáda

Náplň práce

Jsme menší útulná restaurace na Praze 13 (Velká Ohrada) a hledáme k sobě brigádníky na víkendy. Pokud tě baví práce v gastronomii a práce v menším rodinném kolektivu, neváhej a napiš, nebo se přijď ukázat. Platové podmínky vyřešíme osobně podle toho, co umíš. Moc se na tebe, popřípadě na tvé kamarády těšíme.
Lukáš, provozní vedoucí restaurace Kastrol. (778028820)

Požadavky

-spolehlivost
-lásku k práci

Nabízíme

-platové podmínky na kterých se domluvíme
-čestné chování
-rodinné zázemí

Informace o pozici

  • Kastrol Group s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: plat na konci směny
  • Vhodné pro: studenty, absolventy, nezaměstnané, maminky na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Restaurace Kastrol, Ohradské náměstí 1625/2, Praha 5 155 00 (Praha 13)