Nabídka práce > STRÁŽNÝ (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr)

STRÁŽNÝ (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr)

Náplň práce

Práce ve dvousměnném nepřetržitém režimu služby – 37,5 hod./týden

Požadavky

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ukončené maturitou
- výborný zdravotní stav
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme:

- náborový příspěvek 100.000,- Kč
- stabilitu a jistotu práce v bezpečnostním sboru ČR
- příjemný kolektiv
- šest týdnů dovolené
- klimatizace na pracovišti
- ubytování ve vlastní ubytovně
- posilovna v budově věznice

Další informace

Písemnou žádost se strukturovaným životopisem a kontaktem na Vás (telefonický i e-mailový) zašlete na:

Vězeňská služba České republiky, Věznice Mírov
Mírov 27, 789 53 Mírov
Kontaktní osoba: Bc. Jaroslava Plháková
E-mail: nabor@vez.mir.justice.cz
Telefon: 583 488 235
www stránky: www.vscr.cz/organizacni-jednotky/veznice-mirov

Informace o pozici

  • Vězeňská služba ČR, Věznice Mírov
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 34.480,- Kč po absolvování ZOP
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: vlastní jídelna, celoživotní vzdělávání, příspěvky na sportovní a kulturní vyžití, parkoviště v areálu zaměstnavatele …
  • Místo pracoviště: VS ČR - Věznice Mírov, Mírov 27, 789 53 Mírov