Nabídka práce > Tazatel/ka výzkumu veřejného mínění

Tazatel/ka výzkumu veřejného mínění

Náplň práce

Centrum pro výzkum veřejného mínění, Sociologický ústav Akademie věd ČR, v.v.i. hledá komunikativní spolupracovníky z celé ČR pro dlouhodobou externí spolupráci.

Činnosti tazatele:

• práce na nekomerčních výzkumech bez reklamy a bez nabídky produktů
• oslovování osob za účelem vyplnění dotazníku
• dotazování podle předepsaných kvót (výběr respondentů dle pohlaví, věku a vzdělání) v místě Vašeho bydliště
• v případě dotazování mimo Vaší obec/město Vám bude cesta proplacena

Požadavky

Požadujeme:

• věk min. 18 let
• výbornou znalost českého jazyka
• pečlivost, spolehlivost a poctivý přístup
• trvalý pobyt v ČR

Nabízíme

Nabízíme:

• stabilní a dlouhodobý přivýdělek
• práci, ve které jste pánem svého času
• výzkumy veřejného mínění (nekomerční), které probíhají minimálně jednou za měsíc
• odměna 350 až 450 Kč hrubého za jeden rozhovor v závislosti na délce dotazníku
• zdarma zapůjčení dotazovacího zařízení - tabletu
• smlouvu na dohodu o provedení práce
• výplata 1 * měsíčně na bankovní účet nebo poštovní poukázkou
• ideální přivýdělek k hlavní práci, MD/RD, penzi a studiu
• možnost účasti na speciálních projektech s bonusovým příjmem

  • Centrum pro výzkum veřejného mínění, Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 350 až 450 Kč hrubého za jeden dotazníkový rozhovor
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: pružná pracovní doba
  • Vhodné pro: Vhodné k hlavní práci, MD/RD, penzi a studiu
  • Místo pracoviště: místo Vašeho bydliště