Nabídka práce > Junior programátor - 210Kč/h - 20h týdně - P9

Junior programátor - 210Kč/h - 20h týdně - P9

Náplň práce

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior programátor.

Náplň práce:

- customizace modulů IBM Pak for Business Automation

​- práci se všemi moduly IBM Pak for Business Automation Vás naučíme

- spolupráce s SW architektem

- zavádění podpůrných systémů pro programování a jejich integraci ve společnosti

- spolupráce s projektovým managerem

Požadujeme:

- znalost technologií ASP.NET, Javascript

​- základní znalost .NET Framewor a jazyka C#

- základní znalost jazyka SQL, databázové systémy (MS SQL Server)

- základní znalost platformy Microsoft

- výhodou znalost ADO.NET, EntityFramework, XML, WinForms

- pasivní technická znalost AJ

- možnost pracovat 20h týdně

- chuť učit se nové věci

Nabízíme:

- mzda 210Kč/h

- týdenní vyplácení

- dlouhodobá spolupráce

- možnost přestupu na HPP

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 210
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha