Nabídka práce > brigada v restauraci na azurovem pobrezi

brigada v restauraci na azurovem pobrezi

Náplň práce

Prace cisnik/cisnice v restauraci na azurovem pobrezi. Roznos jidel a napoju. Uklid pracovniho mista.

Požadavky

znalost francouzstiny na komunikativni urovni, praxe v oboru vyhodou, ne podminkou, prijemne vystupovani, vhodne pro studenty, kteri si chteji zlepsit znalost francouzstiny a poznat mistni kulturu.

Nabízíme

Nabizime brigadu v prijemnem prostredi a v mladem kolektivu. Vhodne pro studenty, kteri si chteji zlepsit znalost francouzstiny a poznat mistni kulturu. Na miste pracoviste je neustale osoba, ktera mluvi cesky a se vsim Vam pomuze.

Informace o pozici

  • sas violazur
  • Zahraničí
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: francouzstina na komunikativni urovni
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: ubytovani a strava hrazeno, prispevek na cestu do francie
  • Místo pracoviště: frejus Var Francie