Nabídka práce > Prodavač/ka

Prodavač/ka

Náplň práce

Hledáš brigádu? Rád/a pracuješ s módou a jsi komunikativní? Chceš získat cenné zkušenosti v oblasti prodeje? Pak se přidej k nám do NEW YORKERU!

 S úsměvem radit zákazníkům a komunikovat s nimi.
 Starat se o vzhled prodejny.
 Doplňovat a aranžovat zboží.

Požadavky

 Je Ti 18 let a zajímáš se o módu.
 Flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost je Ti vlastní.
 Máš aktivní a pozitivní přístup k práci.

Nabízíme

 Dlouhodobou brigádu v oblasti módy.
 Zapracování a další vzdělávání v oblasti prodeje a módních trendů.
 Personální sleva na zboží
 Příjemné pracovní prostředí a mladý přátelský kolektiv.

Další informace

Pokud Tě naše nabídka brigády zaujala, tak neváhej a pošli nám svůj životopis.

Informace o pozici

  • New Yorker
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Sleva na zboží
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: FORUM NOVA KAROLINA, Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava 2 - Moravská Ostrava