Nabídka práce > Nutriční kouč - práce on-line

Nutriční kouč - práce on-line

Náplň práce

Hledám schopné, kreativní, samostatné a ambiciózní lidi, kteří nechtějí zůstat průměrnými zaměstnanci.

- chcete mít nadstandardní příjem a kariérní růst?

- chcete pracovat kdy chcete a odkud chcete?

- chcete mít svobodu času a místa bez šéfa, který by Vám diktoval možnosti dovolené?

Náplní je práce se sociálnímí sítěmi, inspirace zdravým lifestylem, tvorba jídelníčků, doplňky stravy, komunikace s klienty.

Požadavky

Požaduji spolehlivost, pracovitost, kreativitu, samostatnost, uživatelskou znalost PC a sociálních sítí, věk nad 18 let, min.SŠ vzdělání a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme

Nabízím zaškolení zdarma, finanční ohodnocení dle obratu - možnost dosáhnout na vysoké příjmy, flexibilní pracovní doba, skvělý kolektiv, firemní benefity, možnost kariérního růstu, vybudovaný funkční online systém práce.

Informace o pozici

  • Ivana Petrová
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda