Nabídka práce > Sales Support Tábor

Sales Support Tábor

Náplň práce

Co Tě u nás čeká a nemine?

Práce na skladě – příjem zboží, vyskladnění objednávek, spolupráce při inventurách.
Pomoc na pobočce – výdej zboží, úklid pobočky, zpracování reklamací, prostě jak bude manažer potřebovat.
Zasloužená odměna – odměna 120 – 180 Kč za hodinu podle provize z prodeje. Záleží jen na Tobě!
Časová flexibilita – potřebujeme hlavně víkendy, ale prosíme o pečlivé vyplnění Tvých časových možností v e-mailu.
Podpora – je to Tvoje první práce? Nevadí – vše Tě naučíme!
Vesmír bez konce – chceš-li se posunout dál a kariérně růst, tak u nás jsi správně.

Požadavky

Jak bys měl ideálně vypadat Ty?

Plnoletý – kvůli hmotné odpovědnosti.
Máš vztah k manuální práci, pečlivosti a k rychlosti.
Máš rád lidi a umíš s nimi vycházet – jsi komunikativní a týmový hráč.
Jsi fyzicky zdatný – práce ve skladu dá fakt zabrat!
Samostatný – po zaučení budeš mít na starost důležité úkoly sám/a.
Spolehlivý – co jednou řekneš to platí.
Svůj osud řídíš sám – kariérní posun je jen na tobě.

Nabízíme

A co všechno Ti nabídneme?

Mzdu 120,-/h.
Praxi, která je k nezaplacení.
Možný posun na roli seniora týmu.
Zaměstnanceké slevy na nákupy na Alza.cz.

Informace o pozici

  • Alza.cz
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120,-/
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Tábor