Nabídka práce > Asistentka pro domlouvání schůzek

Asistentka pro domlouvání schůzek

Náplň práce

Pracovní doba je od 8:00 do 16:00.
Pokud máš školu nebo dítě, upravíme Ti pracovní dobu.
Přidělíme Ti konkrétního manažera, kterému budeš domlouvat schůzky a plnit jeho požadavky.
Budeš zpracovávat administrativní a telefonické úkony.
Například se manažer potkává se svými klienty a my Tě naučíme, jak mu domluvit schůzku a následně zorganizovat a naplánovat diář, tak aby měl málo přejezdů a stihl co nejvíce klientů.
Vyžadujeme alespoň uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel) a základní komunikační dovednosti pro komunikaci s manažerem i jeho klienty.

Požadavky

Očekáváme, že budeš dalším usměvavým člověkem do našeho týmu. Máme se rádi a potrpíme si na dobrý kolektiv. Je potřeba mít zkušenosti s MS Office Excel, Word, Outlook a v neposlední řadě organizační schopnosti v rukávu. Jak komunikovat s klienty a dělat svou práci co nejlépe, to už Tě naučíme u nás.

Jelikož budeš pravou rukou manažera, bude na Tebe spoléhat. Přesnost, nasazení a schopnost organizovat mu diář je Tvojí náplní práce.

Nabízíme

Přátelská a pohodová atmosféra je postavená na firemním tykání. Být pokorný k příležitosti je cesta, jak být u nás úspěšný. I když tvrdě pracujeme, mnohé za to zase získáš. Ať ve firemní knihovně nebo v relax zóně s TV a videotékou, fatboyem a herními konzolemi, kde opravdu dokážeme vypnout a pobavit se.

Hledáme novou krev, nový puls a máme pro to připravenou jedinečnou kariéru napříč každou obchodní divízí a celou společností. Kariéru jednoduchou a jasnou. Je jen na Tobě, kde chceš být. Když porosteš ty, porosteme i my.

Informace o pozici

  • Channel Partners, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 15.000 Kč + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, vzdělávací programy
  • Místo pracoviště: Nademlejnská 606/3, Praha 9