Nabídka práce > Nadšenec k vínu

Nadšenec k vínu

Náplň práce

Hledáme nadšence k vínu s předchozí zkušeností i bez (ale zato chutí se něco o vínu dozvědět)! Jsme nový podnik (coffee & wine bar) v centru Karlína.

Rádi bychom našli dalšího týmového hráče do provozu - ke kávě, ale především k vínu. Náš nový člen by měl být příjemný k hostům i kolegům, neměl by mít strach z občasné návštěvy kuchyně (některé tapas si připravuje obsluha částečně sama).

Navštěvují nás hosti z Prahy i celého světa - jsme aktivní na AirBnB, a tak s částí hostů se domluvíme jen anglicky. Práce bude zahrnovat i některé večery (zavíráme v 22:00 většinu dní v týdnu a rádi bychom výhledově otevřeli i v sobotu).

Požadavky

Zákaznický přístup, příjemná komunikace
Angličtina výhodou
Předchozí zkušenost s prací s vínem / kávou výhodou ale ne podmínkou - rádi naučíme
Pečlivost, ochota učit se nové věci

Nabízíme

Postaráme se o školení, příjemné pracovní prostředí mezi stejnými nadšenci a férové finanční ohodnocení odpovídající výši úvazku.

Jsme flexibilní ohledně formy spolupráce, tj. je možné Tě zaměstnat i spolupracovat formou dohody / OSVČ případně i na pracovní smlouvu. Rádi bychom, kdyby se u nás poskládalo více lidí, kteří se budou střídat v průběhu týdne.
Pokud Tě pozice u nás zaujme, prosím piš, volej, přijď nás okouknout a projdeme detaily.

Informace o pozici

  • WineList s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Karlín