Nabídka práce > Brigáda pro studenty VŠ - (elektro, chemie, technika) - Praha 3 - 200Kč/h

Brigáda pro studenty VŠ - (elektro, chemie, technika) - Praha 3 - 200Kč/h

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici System Engineer support.

Náplň práce:

- získávat, udržovat a aktivně sdílet znalosti s inženýrským týmem

- řízení menších projektů

- kontrola kvality inženýrských procesů

- dohled nad dodržováním příslušných standardů

- kontrola rozpočtu, harmonogramu jednotlivých procesů

- poskytování informací o změnách senior inženýrům

Požadujeme

- student VŠ jednoho z oborů: Elektro, chemie, telekomunikace atd.

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, net)

- pokročilá znalost Aj

- týmový hráč, ochota učit se a rozvíjet se

- možnost nastoupit do konce června 2022

Nabízíme

- mzda 200Kč/h hrubého

- možnost profesního růstu

- zázemí lukrativní nadnárodní společnosti

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 200
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 3