Nabídka práce > Bavorsko - pořadatelská/informační služba na lidových slavnostech

Bavorsko - pořadatelská/informační služba na lidových slavnostech

Náplň práce

Hledáme brigádníky (ž/m), zpravidla 12hodinové směny denní/noční v termínech 12.08.-23.08.2022 a 01.09.2022-06.09.2022.

- informovat návštěvníky/odpovídat na jejich jednoduché dotazy (Kde je WC? Kde je...?)
- navádět vozidla IZS, udržovat průjezdnost přístupových cest
- svojí přítomností dávat návštěvníkům pocit bezpečí
- asistovat postiženým osobám
- pomáhat ztraceným dětem/osobám se zdravotním problémem
- hlásit opilé a podezřelé osoby
- noční střežení a hlídkování
- prevence kriminality
- občasná kontrola zavazadel
Vaším úkolem bude hlavně hlásit. Pro řešení případných incidentů/fyzických konfrontací jsou určeni jiní pracovníci. Ve směně nebudete rozhodně sami.

Požadavky

Požadujeme:
- věk 18+
- čistý trestní rejstřík
- znalost NJ a/nebo AJ na úrovni B1/B2
- chuť pracovat (minimálně 5 dní/týden)
- slušné vystupování, spolehlivost a dochvilnost

Nabízíme

ZDARMA nabízíme:
- pracovní dohoda podepsaná přímo s německým zaměstnavatelem
- ubytování
- doprava z ubytování do místa výkonu práce a zpět
- jedno teplé jídlo/směnu
- možnost zálohy

Informace o pozici

  • Green Guard SE
  • Zahraničí
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: němčina a/nebo angličtina B1/B2
  • Plat: 12,50 EUR/hod čistého + příplatky (noc, neděle, svátek)
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: viz nabízíme
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: SRN, Bavorsko, Straubing a Karpfham