Nabídka práce > Zajištění provozu autoparku a správy budovy

Zajištění provozu autoparku a správy budovy

Náplň práce

Zajímá vás práce v oblasti správy budov a vozového parku?
Do našeho týmu hospodářské správy v Olomouci hledáme nového kolegu/kolegyni na DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI (cca 1/2 úvazku).

- zajištění provozu autoparku, servis, opravy, čištění vozidel
- vedení elektronické knihy jízd, výdej vozidel řidičům referentům, přebírání vozidel od řidičů referentů
- práce s těžkými břemeny - stěhování, nakládka a vykládka
- objednávání, nákup, výdej a evidence spotřebního materiálu, kancelářských a drogistických potřeb
- spolupráce na provádění inventarizace a evidence majetku
- spolupráce na převozech dokumentace
- zajištění dalších provozních potřeb

Požadavky

- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- technické znalosti v oblasti auto-moto
- fyzickou zdatnost pro stěhování
- uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme

- dohodu o pracovní činnosti - poloviční pracovní úvazek (maximálně 18,75 hodin týdně)
- vedení zkušeným zaměstnancem a podporu kolegů při zapracování, ale nejen při něm
- přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody a benefity: volitelná pracovní doba, stravenky
- zázemí stabilní společnosti
- místo výkonu práce: Olomouc - Hodolany
- termín nástupu: ihned

Informace o pozici

  • Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: stravenky
  • Místo pracoviště: Olomouc