Nabídka práce > Technik výstupní mechanické kontroly s AJ nebo NJ

Technik výstupní mechanické kontroly s AJ nebo NJ

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude zejména:

 kontrola ocelových konstrukcí u smluvních dodavatelů
 řešení neshod
 určení nápravních opatření ve spolupráci s mateřskou společností
 tvorba a zpracování související dokumentace
 kontrola výrobků

Požadavky

Očekáváme od Vás:

 SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
 praxi na pozici konstruktér, technik výhodou
 pokročilou znalost AJ nebo NJ podmínkou
 zkušenost z oblasti měření, svařování nebo z oblasti pneumatických a hydraulických systémů vítána
 orientaci ve výkresové dokumentaci
 člověka pečlivého a zodpovědného, který je držitelem řidičského oprávnění

Nabízíme

5 dnů dovolené navíc, příspěvek na stravování, de placeného volna po očkování vakcínou proti COVID-19, hrazené očkování proti chřipce, jednosměnný provoz, možnost příspěvku na penzijní připojištění, možnost osobního i profesního růstu, zvyšování odborné a jazykové kvalifikace

Informace o pozici

  • JUNKER Industrial Equipment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ podmínkou
  • Plat: 27000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na stravování, de placeného volna po očkování vakcínou proti COVID-19, hrazené očkování proti chřipce, jednosměnný provoz, možnost příspěvku na penzijní připojištění, možnost osobního i profesního růstu, zvyšování odbo
  • Místo pracoviště: Boskovice