Nabídka práce > Učitel/ka MŠ

Učitel/ka MŠ

Náplň práce

účast na mimoškolních akcích, výzdoba školy, spolupráce s rodiči, výchvné vzdělávání dle ŠVP pro předškolní vzdělávání, aj.

Požadavky

Požadujeme: - pedagogické vzdělání předškolního věku (maturita, vyšší odborné)
- kladný vztah k dětem
- základy hry na hudební nástroj
- praxe v oboru vítána
- základní znalosti používání PC
- vstřícnost a chuť učit se novým věcem
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

zařazení do 9. platové třídy dle tabulek
- práce v malém kolektivu
- příspěvek na stravování, masáže, apod.
- 8 týdnů dovolené

Další informace

MŠ Oplot, okr. Plzeň- jih, přijme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek od 1.9.2022.
Jsme malá vesnická školka s kapacitou 20 dětí podílející se i na mimoškolních aktivitách. Strukturovaný životopis zasílejte na msoplot@seznam.cz
Více informací na e-mailu nebo tel. 776 270 537

Informace o pozici

  • Mateřská škola Oplot, okr.Plzeň-jih
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na obědy, malý kolektiv
  • Místo pracoviště: Oplot