Nabídka práce > Brigáda na petičním stánku PRAHA | nástup možný ihned

Brigáda na petičním stánku PRAHA | nástup možný ihned

Náplň práce

Rozšiřujeme petiční tým na promo stáncích o dalších cca 20 brigádníků nejen v centru Prahy. Týmy na stánku 2 - 4 brigádníci.

Požadavky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email info@profimerch.cz , kam nám zašlete potřebné informace vypsané níže. Případně je možné se domluvit na telefonu s p. Kadlecem, který je koordinátor pro Prahu, jeho číslo je + 420 728 704 844.
- napište nám něco o Vás
- jméno a přijímení
- věk
- telefon
- časové možnosti docházky na brigádu
- zkušenosti, pokud již nějaké máte (nejsou podmínkou)
+ přiložit fotografii obličeje a celé postavy

Nabízíme

80 - 100Kč/podpis | 160Kc/h minimum, nejlepší mají 500Kč+

Informace o pozici

  • Pitwin s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: 240 - 360 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: studenty/ky, maminky na mateřské, důchodce, nebo jako přivýdělek
  • Místo pracoviště: Praha