Nabídka práce > Nahrávání 1000 vlastních vět v aplikaci 800 Kč

Nahrávání 1000 vlastních vět v aplikaci 800 Kč

Náplň práce

Dobrý den, nabízím práce nahrávání 1000 náhodných vět za honorář 800 Kč (cca 3-4 hod. práce, a není nutno najednou), lze dělat kdykoliv a kdekoliv, třeba i pohodlně z domova, jedná se o NLP (Zpracování přirozeného jazyka) výzkum a zlepšování kvality elektronického překladače.

K práci potřebujete jen chytrý telefon/tablet, internet a klidné prostředí pro nahrávání. Práce je tedy vhodná pro studenty, maminky na mateřské a další. (Také pro teenagery s dokončeným základoškolským vzděláním a souhlasem rodičů, v případě nedosažení zletilosti)

Nabídka je jednorázová a platí pouze pro rodilé mluvčí českého jazyka.

Témata slov: doprava, cestování, obchody, kosmetiky, jídlo, škola a studium, medicína a zdraví, ekonomie, auto, technologie a IT, zvířata, hry, sport, kultura

Honorář se vyplácí po zhotovení nahrávek rovnou na Váš účet, po domluvě je též možné předání v Praze.

Pokud máte zájem, napište mi email,

1. Prvních 20 nahrávek je nezávazných a zkušebních.
2. Pokud budou obě strany spokojené, můžeme sepsat smlouvu o dílo přes email/datovou schránku (není nutností), a můžete dodělat zbylých 980 nahrávek.
3. Vyplácí se podle počtu kvalifikovaných nahrávek, v případě potřeby, je možné chybné nahrávky opravit.

a předem děkuji za zprávy.
Janek Wang

Požadavky

Vykonávat práci důkladně podle instrukcí
Prvních 20 nahrávek je nezávazných a zkušebních

Nabízíme

Honorář 800 Kč

Informace o pozici

  • Orientalis Trade & Service, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Nabídka je pouze pro rodilé mluvčí českého jazyka.
  • Plat: 800
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, maminky na mateřské a další. (Také pro teenagery s dokončeným základoškolským vzděláním a souhlasem rodičů, v případě nedosažení zletilosti)