Nabídka práce > Lektor anglického jazyka a administrativní výpomoc

Lektor anglického jazyka a administrativní výpomoc

Náplň práce

Úpravy a tvorba cvičení v e-learningových anglických kurzech. Doplňování slovníčkové databáze.
Administrativní výpomoc - práce v interním systému, operativní práce.

Požadavky

Anglický jazyk na min. úrovni B2, němčina výhodou.

Nabízíme

Možnost zajímavé brigády, která je vhodná jako praxe pro studenty lingvistických oborů. Kreativní práce na počítači částečně z kanceláře a částečně z domu. Ideálně 5+5 hodin /týdně. V případě zájmu možno počet hodin navýšit.
Odměna 110 Kč v době zaučování, po zaučení 130 Kč.

Informace o pozici

  • Online learning s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický
  • Plat: 120 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: jazykové vzdělávání
  • Vhodné pro: studenty VŠ se zaměřením na anglický jazyk
  • Místo pracoviště: Nerudova 198, Hradec Králové