Nabídka práce > ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE - dlouhodobá spolupráce 1-2 dny v týdnu

ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE - dlouhodobá spolupráce 1-2 dny v týdnu

Náplň práce

Pro našeho kolegu hledáme Zahradníka / zahradnici na údržbu a péči o soukromou okrasnou zahradu. O zahradu se donedávna starala maminka na mateřské dovolené, která docházela s malou dcerkou. Oběma začala nová etapa (nástup do školy a návrat do práce). Hledáme tedy novou posilu :-)

Vaše činnosti:
Údržba zahrady - pletí, zastřihávání, zaštipování dřevin, odstřihávání zvadlých květů, sběr šišek, úklid, ... = starat se o zahradu, jako o svou vlastní :-)

Časová náročnost:
5-10 hodin týdně

Místo:
Písnice, možnost parkování / blízkost zastávky Písnice - preferujeme bydliště v blízkém okolí z důvodu flexibility pro konzultace

Pracovní doba:
dohodou, preferujeme během dne (klidné večery). Preferujeme pravidelnost, všechno vybavení je na místě.

Požadavky

Hledáme:
zkušenosti s údržbou a zvelebováním okrasné zahrady, potřebné znalosti, samostatnost, pečlivost a pracovitost. Vzdělání v oboru. A spolehlivost :-)

Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme

dlouhodobost, flexibilitu, klid na práci

Informace o pozici

  • SPGroup a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 200 Kč / h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Písnice