Nabídka práce > Externí spolupracovník pro nábor respondentů

Externí spolupracovník pro nábor respondentů

Náplň práce

Centrum pro výzkum veřejného mínění Sociologického ústavu Akademie věd České republiky, v.v.i., hledá komunikativní spolupracovníky pro externí spolupráci na pozici: NÁBORÁŘ PANELISTŮ
Náplní práce je oslovení konkrétních lidí, které jsou náhodně vybrány, a jejich rekrutace do pravděpodobnostního panelu.
Cílem vybudování tohoto panelu je získávat spolehlivé informace o současné české společnosti, studovat a vysvětlovat trendy v postojích a chování a výsledky pak veřejně publikovat. K účasti na tomto panelu je vyzváno jen několik tisíc českých občanů, kterým bude nabídnuta možnost, aby jejich prostřednictvím byl slyšet hlas české veřejnosti.
Jak práce náboráře vypadá:
- Náborář dostane od CVVM konkrétní adresy, na které zajede a podle stanoveného postupu osloví vybranou domácnost a nabídne jednomu jejímu členu účast v panelovém šetření.
- Náborář bude mít k dispozici velice krátký dotazník (do pěti minut), do kterého zaznamená výsledek své návštěvy.
- Účast v panelu je pro všechny dobrovolná, práce rozhodně nezahrnuje prodej žádných produktů.

Časové rozmezí a náročnost práce:
- Nábor panelistů probíhá během října a začátku listopadu
- Náborář si sám určuje, kdy pracuje

Finanční ohodnocení:
- Náborář dostává odměnu za každý splněný úkol (cca 6 oslovených adres v jednom městě) a za každého narekrutovaného panelistu je pak motivační odměna
- Náborář si může vydělat až 2 500 Kč za jeden den
- Náklady na dopravu hradíme zvlášť

Požadavky

Požadujeme:
- Věk minimálně 18 let
- Komunikativnost
- Pečlivost, spolehlivost
- Trvalý pobyt v ČR
- Ochotu a možnost cestovat

Nabízíme

Nabízíme:
- Práci na DPP nebo živnostenský list
- Flexibilní pracovní dobu
- smysluplnou činnost, při které se můžete dozvědět více o české společnosti
- zdarma zapůjčení dotazovacího zařízení - tabletu

  • Centrum pro výzkum veřejného mínění, Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: Náborář si může vydělat až 2 500 Kč za jeden den
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: pružná pracovní doba
  • Vhodné pro: vhodné k hlavní práci, MD/RD, penzi a studiu
  • Místo pracoviště: místo Vašeho bydliště + okolí