Nabídka práce > BRIGÁDA - Lektor školního program (Praha) - 250Kč/h

BRIGÁDA - Lektor školního program (Praha) - 250Kč/h

Náplň práce

Líbilo by se vám, být součástí smysluplného programu, který reálně pomáhá zlepšit třídění odpadu v České republice a navíc si zajistit pravidelnou dlouhodobou brigádu?

Agentura dlouhodobě spolupracuje na projektu, jehož cílem je propagace třídění a recyklace odpadu. Program realizujeme na všech základních školách po celé České republice.
CO BUDETE DĚLAT:
Do škol vyrážíme každý den ráno z Prahy naší služební dodávkou. Na dohodnuté škole pak jeden nebo více lektorů realizují besedy o třídění odpadů v jednotlivých třídách. Výklad zpravidla opakujeme 4x až 6x po 45 minutách.
CO JE TŘEBA UMĚT:
Lektor musí mít dobré vyjadřovací schopnosti, musí být zodpovědný a spolehlivý. Nutná je ochota cestovat a pracovat s dětmi. Neméně důležitý je také zájem o ochranu životního prostředí. Probíranou látku si musí lektor nastudovat. Nejedná se však o nic náročného. Zaškolíme vás, poskytneme potřebné podklady a případně se vším pomohou zkušenější kolegové.
FORMA SPOLUPRÁCE
Práce je vhodná zejména pro studenty a studentky vysokých škol, případně například pro osoby podnikající, které si mohou svůj čas flexibilně plánovat. Lektoři většinou jezdí 1-3 dny v týdnu podle dohody a možností.

Požadavky

Příjemné a profesionální vystupování
Zodpovědnost a proaktivní přístup
Spolehlivost a flexibilitu
Zájem o ochranu životního prostředí
Zájem o práci s dětmi
Ochotu cestovat
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Možnost dlouhodobé spolupráce
Příjemný kolektiv
Práce dle časových možností pracovníka
Naučíte se vystupovat před lidmi / mluvit na veřejnosti / pravidla správné prezentace
Mzdové ohodnocení ve výši 900 Kč až 1700 Kč na den
Stanete se součástí projektu, který má smysl

Další informace

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.

Informace o pozici

  • Marek Mozola
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 250 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty, OSVČ
  • Místo pracoviště: Jezdíme z Prahy po celé ČR