Nabídka práce > SEZONNÍ PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNOWBOARDŮ!!!

SEZONNÍ PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNOWBOARDŮ!!!

Náplň práce

Půjčování a seřizování lyžařského a snb vybavení, drobná údržba, prodej zboží.
Dále přijmeme zaměstnance do servisu lyží a snb a instruktory lyžování a snb.

Požadavky

AJ/NJ
Spolehlivost, pracovitost, samostatnost, komunikativnost.

Nabízíme

Přesčasy placeny zvlášť. Ubytování na celou sezonu zajištěno. Půjčení lyžařského a snb vybavení. Pracovní-firemní oblečení.

Další informace

Přijmeme spolehlivého zaměstnance na lyžařskou sezónu 2022/2023 do lyžařské a snowboardové půjčovny v horském středisku Jizerských hor.
Pracovní náplň: půjčování a seřizování lyžařského a snb vybavení, drobná údržba, prodej zboží………..
Brigáda potrvá do konce března.
Dobrá znalost AJ/NJ podmínkou. Spolehlivost, pracovitost, samostatnost, komunikativnost.
Dále přijmeme zaměstnance do servisu lyží a snb a instruktory lyžování a snb,
Kontakt tel. 602231398,e-mail: milan@pomi.cz, www.pomi.cz
Nabízíme:
Přesčasy placeny zvlášť.
Ubytování na celou sezonu zajištěno.
Půjčení lyžařského a snb vybavení.
Pracovní-firemní oblečení.
Kontakt tel. 602231398, e-mail: milan@pomi.cz, www.pomi.cz

Informace o pozici

  • Milan Podhorský POMI SKICENTRUM
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ/NJ
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Přesčasy placeny zvlášť. Ubytování na celou sezonu zajištěno. Půjčení lyžařského a snb vybavení. Pracovní-firemní oblečení.
  • Místo pracoviště: Albrechtice v Jizerských horách