Nabídka práce > Administrátor v dětských skupinách – Brno

Administrátor v dětských skupinách – Brno

Náplň práce

Hledáme administrátora pro 5 dětských skupin v Brně se zkušeností fungování DS.
Pečlivá práce, organizovanost, spolehlivost.

Požadavky

- Čistý trestní rejstřík
- Doložitelná praxe ve vyplňování obsazenosti pro MPSV, čipová docházka Webooker (Evropský fond), dotace, zakládání dokumentů, kontrola pokladny, příprava dokumentů pro účetní firmu, docházky a obědy, vystavení faktur, mzdy, objednání stravy a vyúčtování
- Kontrola kvality péče a hygienického standardu na pobočkách
- Nutná znalost náležitostí pro veškeré kontroly
- Komunikace s rodiči i personálem, školení personálu
- Komunikace s úřady
- Budování vztahů a povědomí o DS
- Zajišťování školení pro personál
- Zajištění oprav a revizí
- Bezproblémový provoz a chod
- Přijímání zaměstnanců a dětí
- Případná výpomoc u dětí
- Reprezentativní vzhled a vstřícné jednání
- Ovládání MS Word, MS Excel, chytré telefony

Výhodou:
- Střední pedagogické, zdravotnické, nebo sociální vzdělání
- Chůva v DSnebo Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky
- Anglický jazyk

Nabízíme

- Všechny DS jsou v Brno – město – jednoduše dostupné
- 5 týdnů dovolené
- Dlouhodobá zkušenost s DS – stabilní společnost
- Odměny dle kvality práce
- Stálý a příjemný kolektiv

Další informace

Nástup: listopad – únor
Úvazek: Částečný nebo plný
Mzda dle praxe: od 25 000 Kč za plný úvazek

CV včetně telefonického kontaktu prosím zaslat: Mgr. Lenka Cafinová,cafinova.lenka@seznam.cz

Informace o pozici

  • Dětské skupiny
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český, anglický
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek